KBL50192 NBS W 2.65 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KBL50192
Brand NBS
Bore Diameter (mm) 50
Outer Diameter (mm) 75
d 50 mm
D 75 mm
D1 72 mm
L1 155.2 mm
W 2.65 mm
L 192 mm