KB12-PP-AS INA Weight 0.04 Kg Linear bearings
image_pdf
Bearing number KB12-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 22
Fw 12 mm
D 22 mm
Dn 21 mm
L2 22.6 mm
N2 1.5 mm
L 32 mm
BL2 1.3 mm