ISO GE35FO-2RS plain bearings
  ISO GE35FO-2RS plain bearings
image_pdf
ISO GE35FO-2RS plain bearings manufacturer 4.0000 in roller diameter: and global 2.2500 in roller width: supplier of reliable ball and roller … ISO GE35FO-2RS plain bearings Industries Products Manufacturing & Engineering and Agricultural Bearings designed to meet the unique requirements of our targeted industries.
roller diameter: 4.0000 in
closure type: Sealed
roller width: 2.2500 in
head type: Hex
stud diameter: 2.0000 in
thread size: 1-1/2-12
stud length: 3.5000 in