ISO 240/1000W33 spherical roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name TIMKEN
Minimum Buy Quantity N/A
EAN 0883450414227
Weight / US pound 80
Product Group M06288
    Timken 80TVB347 thrust ball bearings Various 240x320x60 Size (mm) types and sizes to accommodate your Timken 80TVB347 thrust ball bearings requirements. Size (mm) 240x320x60 Bore Diameter (mm) 240 Outer Diameter (mm) 320 Width (mm) 60 d 240 mm D 320 mm B 60 mm C 60 mm
    ISB 22324 VA spherical roller bearings ISB 22324 VA spherical roller bearings Warehouse offers car 180 Outer Diameter (mm) parts and car accessories. We sell discount online as 100x180x49 Size (mm) well as cheap machinery parts. Size (mm) 100x180x49 Bore Diameter (mm) 100 Outer Diameter (mm) 180 Width (mm) 49 d 100 mm D 180 mm T 49 mm B 46
    NBS NK 28/30 needle roller bearings YOU’LL 320 Outer Diameter (mm) FIND 150x320x130 Size (mm) AN EXTENSIVE SELECTION OF NBS NK 28/30 needle roller bearings FOR SALE. 150 Bore Diameter (mm) Size (mm) 150x320x130 Bore Diameter (mm) 150 Outer Diameter (mm) 320 Width (mm) 130 d 150 mm D 320 mm B1 130 mm Angle (α) 15 ° a 2 mm