ISO 2207K-2RS+H307 self aligning ball bearings
image_pdf
Size (mm) 220x400x72
Bore Diameter (mm) 220
Outer Diameter (mm) 400
Width (mm) 72
d 220 mm
D 400 mm
T 72 mm
B 65 mm
C 54 mm
a 74 mm