INA NAO25X42X32-ZW-ASR1 needle roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name ALTRA INDUSTRIAL MOTION
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0.102
EAN 0781711571811
Product Group B04264
    NTN 81218J thrust ball bearings NTN 81218J thrust ball bearings 32x62x16 Size (mm) Manufacturers , Online Wholesale Suppliers‎ ! Size (mm) 32x62x16 Bore Diameter (mm) 32 Outer Diameter (mm) 62 Width (mm) 16 d 32 mm D 62 mm B 16 mm C 16 mm