INA GE30-KRR-B-FA164 deep groove ball bearings
image_pdf
Size (mm) 30x35x27
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 35
Width (mm) 27
Fw 30 mm
Ew 35 mm
B 27 mm