Gamet 164133X/164200XP tapered roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name TIMKEN
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 2.03
EAN 0883450411776
Product Group M06288
    Toyana CX112 wheel bearings Toyana CX112 wheel bearings with easy-to-use parts graphics, giving you the ability to check parts availability, 270x160x87 Size (mm) pricing, examine remanufactured options. Size (mm) 270x160x87 Bore Diameter (mm) 270 Outer Diameter (mm) 160 Width (mm) 87 d 160 mm D 270 mm H 87 mm d1 265 mm D1 164 mm r1,2 – min.