FLCTEY17 INA J 63.5 mm Bearing units
image_pdf
Bearing number FLCTEY17
Brand INA
Bore Diameter (mm) 17
Width (mm) 22
d 17 mm
U 24.4 mm
A1 15 mm
B 22 mm
H 81 mm
J 63.5 mm
L 58.7 mm
N 6.6 mm
A2 8.4 mm