FAG 32030-X-XL-DF-A120-170 tapered roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name SCHAEFFLER GROUP
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
Product Group M06288
    FBJ 25590/25526 tapered roller bearings FBJ 25590/25526 tapered roller bearings 80 Bore Diameter (mm) Manufacturers , 80x170x58 Size (mm) Online Wholesale 170 Outer Diameter (mm) Suppliers‎ ! Size (mm) 80x170x58 Bore Diameter (mm) 80 Outer Diameter (mm) 170 Width (mm) 58 d 80 mm Fw 101 mm D 170 mm B 58 mm C 58 mm r min. 2,1 mm