FAG 31326-X-N11CA tapered roller bearings
image_pdf
Size (mm) 110x225x130
Bore Diameter (mm) 110
Outer Diameter (mm) 225
Width (mm) 130
d 110 mm
D 225 mm
T2 130 mm
B 30 mm
D1 134 mm
Da max 168 mm
da max 130 mm
r1 min 1,1 mm
ra max 2,1 mm
ra1 max 1 mm
rmin 2,1 mm