ER3.40.2800.400-1SPPN ISB 2562x3136x220mm D 3136 mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number ER3.40.2800.400-1SPPN
Size (mm) 2562x3136x220
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 2562
Outer Diameter (mm) 3136
Width (mm) 220
d 2562 mm
D 3136 mm
H 220 mm
V 39 mm
de 2837 mm
Z 154 mm
m 20 mm
N 48 mm
di 2850 mm
Di 2562 mm
Dp 3080 mm
De 3136 mm
Fe 2965 mm
Fi 2640 mm
He 210 mm
Hi 170 mm
Ht 220 mm
FAG 713678660 wheel bearings 100% Authentic. 75 mm d FAG 713678660 wheel bearings Highest Quality. 90 mm d1 Certified Supplier. d 75 mm d1 90 mm a 559 mm b 330 mm c 28 mm h 100 mm h1 200 mm m 400 mm n 260 mm N 20 mm B 95 mm W 452.5 mm W1 390 mm