AXK160200 KOYO 160x200x5mm Eb 166.0 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AXK160200
Size (mm) 160x200x5
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 160
Outer Diameter (mm) 200
Width (mm) 5
d 160 mm
D 200 mm
T 5 mm
ra max. 0.6 mm
Ea 197.0 mm
Eb 166.0 mm