AST GEEW60ES plain bearings
  AST GEEW60ES plain bearings
image_pdf
Size (mm) 120x180x60
Bore Diameter (mm) 120
Outer Diameter (mm) 180
Width (mm) 60
d 120 mm
D 180 mm
B 60 mm
C 60 mm
K 180 mm