AST AST650 F8010080 plain bearings
image_pdf
Size (mm) 100x180x34
Bore Diameter (mm) 100
Outer Diameter (mm) 180
Width (mm) 34
d 100 mm
Fw 120 mm
D 180 mm
B 34 mm
C 34 mm
r min. 2.1 mm
r1 min. 2.1 mm