ARXJ50.6X72X4.8 NTN Width 4.800mm 50.600x72x4.800mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ50.6X72X4.8
Size (mm) 50.600x72x4.800
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 50.600
Outer Diameter (mm) 72.000
Width (mm) 4.800
d 50.600 mm
D 72.000 mm
T 4.800 mm
Ruville 6527 wheel bearings Ruville 6527 wheel bearings SEARCH – 260 Bore Diameter (mm) Whether it’s agriculture or construction 170 Outer Diameter (mm) equipment your working on, Has the you 260x170x90 Size (mm) need. Size (mm) 260x170x90 Bore Diameter (mm) 260 Outer Diameter (mm) 170 Width (mm) 90 d 170 mm D 260 mm B 90 mm d2 201
ISB CRB 5013 thrust roller bearings We work closely with our ISB CRB 5013 thrust roller bearings manufacturing 70x150x51 Size (mm) partners to bring the best value to customers. Size (mm) 70x150x51 Bore Diameter (mm) 70 Outer Diameter (mm) 150 Width (mm) 51 d 70 mm D 150 mm B 51 mm C 51 mm Weight 4,212 Kg Basic dynamic load