ARXJ38X60X7.5 NTN 38x60x7.500mm T 7.500 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ38X60X7.5
Size (mm) 38x60x7.500
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 38.000
Outer Diameter (mm) 60.000
Width (mm) 7.500
d 38.000 mm
D 60.000 mm
T 7.500 mm