ARXJ37.5X58X4.8 NTN T 4.800 mm 37.500x58x4.800mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ37.5X58X4.8
Size (mm) 37.500x58x4.800
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 37.500
Outer Diameter (mm) 58.000
Width (mm) 4.800
d 37.500 mm
D 58.000 mm
T 4.800 mm
SNR R152.41 wheel bearings What are the types of SNR R152.41 wheel bearings ? Manufacturing Service 1280 Outer Diameter (mm) . Get Your Free, 710x1280x450 Size (mm) Instant price, design review. Size (mm) 710x1280x450 Bore Diameter (mm) 710 Outer Diameter (mm) 1280 Width (mm) 450 d 710 mm D 1280 mm B 450 mm C 450 mm K 12