ARXJ28X46X4.3 NTN 28x46x4.300mm D 46.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARXJ28X46X4.3
Size (mm) 28x46x4.300
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 28.000
Outer Diameter (mm) 46.000
Width (mm) 4.300
d 28.000 mm
D 46.000 mm
T 4.300 mm