ARX38X92X35 NTN 38x92x35mm T 35.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX38X92X35
Size (mm) 38x92x35
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 38.000
Outer Diameter (mm) 92.000
Width (mm) 35.000
d 38.000 mm
D 92.000 mm
T 35.000 mm