ARX20X36X6 NTN 20x36x6mm d 20.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number ARX20X36X6
Size (mm) 20x36x6
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 20.000
Outer Diameter (mm) 36.000
Width (mm) 6.000
d 20.000 mm
D 36.000 mm
T 6.000 mm