ALP205-16 KOYO N 11 mm Bearing units
image_pdf
Bearing number ALP205-16
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 25.4
Width (mm) 36.5
d 25.4 mm
A 29 mm
B1 30.5 mm
H 36.5 mm
H1 13 mm
H2 71 mm
J 100 mm
L 130 mm
L1 39 mm
N 11 mm
N1 16 mm
S 7.5 mm