7E-HVS4.7X9.2X8 NTN D 9.2 mm 4.7×9.2x8mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 7E-HVS4.7X9.2X8
Size (mm) 4.7×9.2×8
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 4.7
Outer Diameter (mm) 9.2
Width (mm) 8
d 4.7 mm
D 9.2 mm
ISO 230/1000 KW33 spherical roller bearings 170 Million used ISO 230/1000 KW33 spherical roller bearings instantly searchable. Shop our large selection of 85x120x18 Size (mm) parts based on 120 Outer Diameter (mm) brand, price, description, and location. Order the with stock … Size (mm) 85x120x18 Bore Diameter (mm) 85 Outer Diameter (mm) 120 Width (mm) 18 d 85 mm D 120