7E-HVS21X35X27-1 NTN Width 27mm 21x35x27mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 7E-HVS21X35X27-1
Size (mm) 21x35x27
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 21
Outer Diameter (mm) 35
Width (mm) 27
d 21 mm
D 35 mm