7E-HKS20X24X15.2-1ZWT2PX1 NTN d 20 mm 20x24x15.2mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 7E-HKS20X24X15.2-1ZWT2PX1
Size (mm) 20x24x15.2
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 20
Outer Diameter (mm) 24
Width (mm) 15.2
d 20 mm
D 24 mm