40NQ5230 KOYO Fw 40 mm 40x52x30mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 40NQ5230
Size (mm) 40x52x30
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 40
Outer Diameter (mm) 52
Width (mm) 30
Fw 40 mm
D 52 mm
C 30 mm
r min. 0.6 mm