35TAG005-G5 NSK Width 18.3mm 35x67x18.3mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number 35TAG005-G5
Size (mm) 35x67x18.3
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 35
Outer Diameter (mm) 67
Width (mm) 18.3
d 35 mm
D 67 mm