280TMP12 NSK 280x380x80mm calcUrl /BearingGuide/html/calculation.jsp Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 280TMP12
Size (mm) 280x380x80
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 280
Outer Diameter (mm) 380
Width (mm) 80
d 280 mm
D 380 mm