24032AXK30 NACHI r min. 2.1 mm 160x240x80mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 24032AXK30
Size (mm) 160x240x80
Brand NACHI
Bore Diameter (mm) 160
Outer Diameter (mm) 240
Width (mm) 80
d 160 mm
D 240 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 2.1 mm