22230EAKW33 SNR Width 73.000mm 150x270x73mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 22230EAKW33
Size (mm) 150x270x73
Brand SNR
Bore Diameter (mm) 150.000
Outer Diameter (mm) 270.000
Width (mm) 73.000
d 150.000 mm
D 270.000 mm
H 73.000 mm
Toyana CX106 wheel bearings YOU’LL FIND AN EXTENSIVE 95.250×190.500×57.150 Size (mm) SELECTION OF Toyana CX106 wheel bearings FOR SALE. Size (mm) 95.250×190.500×57.150 Bore Diameter (mm) 95.250 Outer Diameter (mm) 190.500 Width (mm) 57.150 d 95.250 mm D 190.500 mm T 57.150 mm B 57.531 mm C 44.450 mm a 9.4 mm r1 min. 8.0 mm r2 min. 3.3 mm