200TMP11 NSK 200x250x37mm D_1 203 Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 200TMP11
Size (mm) 200x250x37
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 200
Outer Diameter (mm) 250
Width (mm) 37
d 200 mm
D 250 mm