200FS290 Timken 200x290x100mm d 200 mm Plain bearings
image_pdf
Bearing number 200FS290
Size (mm) 200x290x100
Brand Timken
Bore Diameter (mm) 200
Outer Diameter (mm) 290
Width (mm) 100
d 200 mm
D 290 mm
B1 130 mm
C 100 mm
d1 265 mm