190TMP12 NSK 190x270x62mm C 705 Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 190TMP12
Size (mm) 190x270x62
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 190
Outer Diameter (mm) 270
Width (mm) 62
d 190 mm
D 270 mm