180TMP93 NSK Prod_Type3 TB_TCRB_A 180x300x73mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 180TMP93
Size (mm) 180x300x73
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 180
Outer Diameter (mm) 300
Width (mm) 73
d 180 mm
D 300 mm
hidYobi 180TMP93
LangID 1
D_ 300
C 1000
B_ 73
hidTable ecat_NSCRT
Oil rpm 950
mass 22.5
d1 300
GRS rpm 320
ra 2.5
D_a 194
C0 4000
D_1 185
Prod_Type3 TB_TCRB_A
da 284
DA_ 32
Z_ 16
Dw 32
yobi 180TMP93
RAC 110
t 20.5
r 3
T_ 73
KBRG 4614
calcUrl /BearingGuide/html/calculation.jsp
NTN 2P7603 thrust roller bearings NTN 2P7603 thrust roller bearings Industries and Applications ? 25x42x9 Size (mm) We sell discount online 42 Outer Diameter (mm) as well as cheap machinery parts. Size (mm) 25x42x9 Bore Diameter (mm) 25 Outer Diameter (mm) 42 Width (mm) 9 d 25 mm D 42 mm B 9 mm a 12 mm Da 36,5 mm
SKF 30209 J2/Q tapered roller bearings Welcome to the SKF 30209 J2/Q tapered roller bearings 120x260x86 Size (mm) online seller. Size (mm) 120x260x86 Bore Diameter (mm) 120 Outer Diameter (mm) 260 Width (mm) 86 d 120 mm F 154 mm D 260 mm B 86 mm C 86 mm d1 168,7 mm r1 min. 3 mm r2 min. 3 mm r3