150XRN23 NACHI r 1.5 mm 150x230x30mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 150XRN23
Size (mm) 150x230x30
Brand NACHI
Bore Diameter (mm) 150
Outer Diameter (mm) 230
Width (mm) 30
d 150 mm
D 230 mm
T 30 mm
C 30 mm
r 1.5 mm