150RNPH2702 NSK r1 min. 20 mm 150x275x100mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 150RNPH2702
Size (mm) 150x275x100
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 150
Outer Diameter (mm) 275
Width (mm) 100
d 150 mm
D 275 mm
B1 199 mm
C 100 mm
r1 min. 20 mm