135PCR2502 NSK ℓ 12 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 135PCR2502
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 135
d 135 mm
h1 10 mm
A 160 mm
H2 275 mm
J 150 mm
L 250 mm