135069X/135120G Gamet 69.85x120x89mm D 120 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 135069X/135120G
Size (mm) 69.85x120x89
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 69.85
Outer Diameter (mm) 120
Width (mm) 89
d 69.85 mm
D 120 mm
T 89 mm
C 73.12 mm
r 0.8 mm
F 7.94 mm
L 8 mm
R 3.57 mm
db 115 mm
da 84 mm