133076X/133127C Gamet 76.2x127x33.25mm C 27 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 133076X/133127C
Size (mm) 76.2x127x33.25
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 76.2
Outer Diameter (mm) 127
Width (mm) 33.25
d 76.2 mm
D 127 mm
T 33.25 mm
B 33.5 mm
C 27 mm
r 2.5 mm
C1 5.55 mm
F 6.25 mm
G 11.8 mm
J 132.55 mm
R 2.5 mm
da 92 mm