130TMP94 NSK r 4 130x270x85mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 130TMP94
Size (mm) 130x270x85
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 130
Outer Diameter (mm) 270
Width (mm) 85
d 130 mm
D 270 mm