130RUB41 NSK 130x210x80mm B 80 mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 130RUB41
Size (mm) 130x210x80
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 130
Outer Diameter (mm) 210
Width (mm) 80
d 130 mm
D 210 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 2 mm