130PCR2701 NSK H2 313.5 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 130PCR2701
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 130
d 130 mm
h1 11.5 mm
A 118 mm
H2 313.5 mm
J 195 mm
L 265 mm