130069X/130127G Gamet 69.85x127x71mm da 84 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 130069X/130127G
Size (mm) 69.85x127x71
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 69.85
Outer Diameter (mm) 127
Width (mm) 71
d 69.85 mm
D 127 mm
T 71 mm
C 59.88 mm
r 0.8 mm
F 5.56 mm
L 8 mm
R 2.5 mm
db 115 mm
da 84 mm