130069X/130120H Gamet 69.85x120x71mm R 2.5 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 130069X/130120H
Size (mm) 69.85x120x71
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 69.85
Outer Diameter (mm) 120
Width (mm) 71
d 69.85 mm
D 120 mm
T 71 mm
C 59.88 mm
E 24.39 mm
F 5.56 mm
G 11.11 mm
H 5.55 mm
J 125.55 mm
L 8 mm
R 2.5 mm
da 84 mm