130069X/130120C Gamet Weight 1.24 Kg 69.85x120x29.79mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 130069X/130120C
Size (mm) 69.85x120x29.79
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 69.85
Outer Diameter (mm) 120
Width (mm) 29.79
d 69.85 mm
D 120 mm
T 29.79 mm
B 32 mm
C 24.23 mm
r 2 mm
C1 5.55 mm
F 5.56 mm
G 11.11 mm
J 125.55 mm
R 2.5 mm
da 84 mm