12BC04S3 PFI 12x42x10mm D 42 mm Deep groove ball bearings
image_pdf
Bearing number 12BC04S3
Size (mm) 12x42x10
Brand PFI
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 42
Width (mm) 10
d 12 mm
D 42 mm
B 10 mm