120RUB41APV NSK r min. 2 mm 120x200x80mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 120RUB41APV
Size (mm) 120x200x80
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 120
Outer Diameter (mm) 200
Width (mm) 80
d 120 mm
D 200 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 2 mm