120PCR2501 NSK ℓ 9 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 120PCR2501
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 120
d 120 mm
h1 11.5 mm
A 142 mm
H2 278.5 mm
J 190 mm
L 250 mm