113057X/113100P Gamet 57.15x100x52.44mm da 72 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 113057X/113100P
Size (mm) 57.15x100x52.44
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 57.15
Outer Diameter (mm) 100
Width (mm) 52.44
d 57.15 mm
D 100 mm
T 52.44 mm
B 26.5 mm
C 46.88 mm
r 0.8 mm
F 5.56 mm
L 7 mm
M 79 mm
R 2 mm
S 25.94 mm
da 72 mm