110RUB32APV NSK Width 69.8mm 110x200x69.8mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 110RUB32APV
Size (mm) 110x200x69.8
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 110
Outer Diameter (mm) 200
Width (mm) 69.8
d 110 mm
D 200 mm
B 69.8 mm
C 69.8 mm
r min. 2.1 mm
Basic dynamic load rating (C) 440 kN
Toyana 33019 A tapered roller bearings How 25x37x7 Size (mm) do you find the Toyana 33019 A tapered roller bearings specification? Manufacturers 25 Bore Diameter (mm) Online Free check! Size (mm) 25x37x7 Bore Diameter (mm) 25 Outer Diameter (mm) 37 Width (mm) 7 d 25 mm D 37 mm B 7 mm C 7 mm r min. 0.3 mm da min.